ورود ثبت نام میزبان شوید
هومسا لباس نو به تن کرد !
ما یک سقف ساختیم و یک خانواده که ما هستیم و شما... شما یعنی مهمان و میزبانی که در این مدت کنار ما بودید تا جوانه بزنیم. ما سبز شدیم و قرارهست بیش از پیش در مسیر توسعه پایدار گردشگری قدم برداریم
داستان ما
سال ۹۶ سامانه اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه هومسا در دنیای گردشگری متولد شد و تاکنون توانسته بیش از ۵۰۰۰ واحد اقامتی و صدها رزرو موفق در سراسر ایران داشته باشد. از ابتدا به این می اندیشیدیم در راستای توسعه پایدار گردشگری گام برداریم و امروز مفتخریم که توانستیم یک زنجیره تأمین سبز فراهم آوریم تا میهمانان و میزبانان با خیالی آسوده در یک پلتفرم، به همدیگر ملحق شوند.
اعتقاد ما
ما معتقدیم میهمان روزی خودش را با خودش میآورد! بنابراین دور از انتظار نخواهد بود اگر تصور کنیم با افزایش رزرو اقامتگاه، اقتصاد میزبان و در نهایت جامعه محلی رو به بهبودی میرود. همچنین بنا بر مسئولیت اجتماعی، هومسا با هدایت مسافران به اقامتگاههایی مانند بومگردی، ویلا، کلبه و غیره فرصت بیشتری برای بکر ماندن طبیعت میسازد. به موازات این اندیشه، هومسا جامه ای نو به تن کرده و از لوگوی جدید خود رونمایی مینماید؛ خانه ای سبز به همراه میهمان و میزبانی که با دریافت خدمات رزرو اقامتگاه، دست دوستی به هم میدهند. امیدواریم هر روز با قدم برداشتن در این مسیر بتوانیم خانواده بزرگ هومسا را زیر یک سقف گرد هم آوریم.
راهکار ما
اگر میزبان هستید؛ هومسا تلاش میکند، در امور اجاره اقامتگاه تسهیل کننده باشد و با همکاری متقابل، چراغ خانه (اقامتگاه) شما را روشن نگاه دارد.شما به سادگی میتوانید با ثبت اقامتگاه خود بر روی سامانه هومسا، آن را در معرض نمایش هزاران میهمان بالقوه قرار دهید و به اهداف خود نائل شوید. تیم تأمین، تمامی امور شما را پیگیری میکنند و در تمامی مراحل همراه شما خواهند بود. اگر میهمان هستید؛ این سامانه به شما کمک میکند، پیش از سفر و رسیدن به مقصد، اقامتگاه مورد نظرتان را متناسب با بودجه و سلیقه خود به صورت آنلاین رزرو کنید.
هومسا در هر شهر و دیاری یک آشیانه دارد؛
یک خانه سبز در انتهای هر راه و بیراهه!

آپارتمان مشاهده بیشتر
اقامت در بهترین آپارتمان های ایران
بومگردی مشاهده بیشتر
بهترین خانه های روستایی و سنتی
کلبه چوبی مشاهده بیشتر
زیباترین کلبه های جنگلی و ساحلی
امن ترین و زیباترین ویلا ها