سیاست محرمانگی

سیاست محرمانگی

ما در هومسا تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به نیاز کاربران (میزبانان و مهمانان) به بهترین نحو و در بستری امن و مطمئن پاسخ داده شود. بدین منظور هومسا برای ارائه خدمات به کاربران خود نیازمند اطلاعاتی است. خط مشی هومسا درباره اطلاعات کاربران به شرح زیر است:

اطلاعات شخصی کاربران

کلیه کاربران هومسا می‎بایست جهت استفاده از خدمات (ثبت و رزرو اقامتگاه) اطلاعات شخصیشان از قبیل نام و نام‌خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره ملی… را وارد نمایند. در غیر اینصورت امکان استفاده از خدمات مذکور را نخواهند داشت.

اطلاعات غیر شخصی

در مواقعی که کاربران با هومسا ارتباط برقرار می‌کنند، ممکن است برای پشتیبانی اطلاعات غیر‌شخصی آن‌ها جمع‌آوری شود. اطلاعات غیر شخصی ممکن است شامل نام مرورگر، نوع و مشخصات کامپیوتر، سیستم عامل و سرویس دهنده اینترنت و دیگر اطلاعات باشد.

کوکی‌های مرورگر

وب سایت هومسا ممکن است برای بهبود تجربه‌ی کاربر، از «کوکی‌ها» استفاده کند. مرورگر اینترنت، کوکی‌ها را برای پیگیری و گاهی ردگیری اطلاعات خاصی بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره می‌کند. کاربران می‌توانند مرورگر خود را تنظیم کنند تا کوکی‌ها را ذخیره نکند و یا در هنگام ذخیره هشدار دهد. اگر کاربر از این امکان استفاده کند ممکن است بخش‌هایی از سایت به درستی عمل نکنند.

چرا هومسا اطلاعات شما را جمع‌آوری می‌کند؟

مجله‌ی تناسب اندام ممکن است اطلاعات کاربران را برای اهداف زیر جمع‌آوری کند:

  • ارتباط با کاربران
  • برقراری امنیت کاربران و حصول اطمینان از اینکه فقط خودتان به اطلاعات وارده و صفحه شخصی‌تان دسترسی دارید.
  • بهبود کیفیت خدمات
  • ارسال ایمیل و خبرنامه

ما اطلاعات شما را چگونه محافظت می کنیم

ما برای جلوگیری از دسترسی بدون مجوز و غیرقانونی به اطلاعات سایت و کاربران آن، اقدام‌های امنیتی را تا جایی که در توان گروه فنی هومساست، انجام داده‌ایم و همواره امنیت کاربران و اطلاعات آن‌ها از اولویت‌های ما بوده‌ است.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی شما

اطلاعات شخصی کاربران و بازدیدکنندگانش را به دیگران نفروخته و اجاره نمی‌دهد. ممکن است از نرم‌افزارها و سرویس دهنده‌هایی برای ارئه خدمات به کاربران استفاده شود. در این صورت هومسا نهایت تلاش خود را می‌کند تا اطلاعات کاربران تحت نظارت توسط این سرویس‌ها و نرم‌افزارها استفاده شود. هیچ‌یک از اطلاعات شما تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ‌یک از اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت؛ با این حال، دسترسی مقامات ذی‌صلاح قانونی تحت شرایط مقرر در قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران از شمول این بند مستثنی است.

تغییر در خط مشی سایت

هومسا می‌تواند به صلاحدید خود، هر زمانی خط مشی خود را تغییر دهد. هومسا تمام تلاش خود را می‌کند تا این تغییرات را به اطلاع کاربران خود برساند.

در صورتی که درباره‌ی خط مشی هومسا در استفاده از اطلاعات کاربران، و یا امکانات و ویژگی‌های سایت سؤالی دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا تماس با شماره‌های پشتیبانی سؤال خود را با هومسا در میان بگذارید.